01 / 07
02 / 07
03 / 07
04 / 07
05 / 07
06 / 07
07 / 07

2016-2017 annotatsiyalar

5A110901-Pedagogika tarixi va nazariyasi (faoliyat turlari bo‘yicha)

1. Saidov Me’roj Salimovich

2. Muhammadiyeva Nilufar SHeraliyevna

5A111201-O‘zbek tili va adabiyoti

1. Davlatova Bibinur Normo'min qizi

2. Karimova Hurriyat Sharipovna

5A111601-Ijtimoiy gumanitar fanlarni o‘qitish metodikasi (ma’naviyat asoslari)

1. Rahmonova Gulzoda G’aniyevna

5A111701-O‘qitish va tarbiyalash nazariyasi va metodikasi (boshlang‘ich ta’lim)

1. Niyozqulov Mirjalol Baxtiyorovich

2. Olloqulova Farzona Umedillayevna

5A120102-Lingvistika (ingliz tili)

1. Hamrayeva  Maxzuna G’ayratovna

2. Samadova Charosxon Bahromovna

5A120302-Tarix (mamlakatlar va yo‘nalishlar bo‘yicha)

1. Mo‘minov Usmon Muhammad o‘g‘li

2. Xomidova Kamola Akbarovna

5A130101-Matematika (matematik analiz)

1. Baratov Bahodir Soyib o'g'li

2. Raximova Hilola Olim qizi

3. Samiyeva Mohchehra Valeriy qizi

4. Sharopova Gulnoza Shuxrat qizi

5. Xoliqova Muxlisa Botir qizi

5A140101-Biologiya (odam va hayvonlar fiziologiyasi)

1. Asadova Muxabbat Qudratovna

2. Ochilova Marhabo Xasanovna

3. Polvonov Farrux Ismoilovich

5A140202-Fizika (optika, magnitooptika va molekulyar optika)

1. Bozorov Damir Bozorovich

2. Qurbonova  Nafisa Ilhom qizi

5A140503-Neft va gaz kimyosi va texnologiyasi

1. Jovliyev Furqat Baxtiyorovich

2. Shodiyeva Mubina Akram qizi

5A210201-Psixologiya (faoliyat turlari bo‘yicha)

1. Amonova Sanobar Hamidjonovna

2. Daminova  Manzura Salimovna

3. Maxatova Nozima Ismatillo qizi

5A111801 Ta’lim tarbiya nazariyasi va metodikasi (maktabgacha ta’lim)

1. Alimardonova Moxchexra Baxromovna

2. Ashirova Sojida Baxromovna

 2017-2018 annotatsiyalar

5A110901-Pedagogika tarixi va nazariyasi (faoliyat turlari bo‘yicha)

1. Qilicheva Nuriya Nishon qizi

2. Mirzayev Sardor Amrullayevich

3. Zikirova Saida Yo‘ldoshevna

4. Raxmatullayeva Zuhra Raxmatullayevna

5A111201-O‘zbek tili va adabiyoti

1. Jo‘rayeva Matluba To‘laganovna

2. Jo‘rayeva Mahliyo Nosirovna

3. Mamanova Adolat Qurbonnazar qizi

4. Shodiyeva Surayyo Salohiddin qizi

5. Ortiqova E'tibor Shuxratovna

6. Hasanova Guljahon Quvatovna

7. Djumayeva Kamola Tursunaliyevana

5A111601-Ijtimoiy gumanitar fanlarni o‘qitish metodikasi (ma’naviyat asoslari)

1. Lutfullayev Abduvali Abdunabiyevich

2. Rustamova Ozoda Ravshan qizi

5A111701-O‘qitish va tarbiyalash nazariyasi va metodikasi (boshlang‘ich ta’lim)

1. Boymatova Munavvar Ravshan qizi

2. Ziyadullayeva Sarvinoz Shamsiddin qizi

3. Keldiyarova Vazira Botirovna

5A120102-Lingvistika (ingliz tili)

1. Eshonkulov Azamat Sanjarovich

2. Musaeva Dilsuz Tuychiyevna

3. Omanova Dilrabo Xolmamat qizi

4. Jumanazarov Samandar O‘rinovich

5. Namozova Saodat Baxtiyorovna

6. Xayrullayeva Gulnora Baxtiyor qizi

5A120302-Tarix (mamlakatlar va yo‘nalishlar bo‘yicha)

1. Axmadova Nafisa Axmad qizi

2. Davronov Abdulloh Norpo‘lat o‘g‘li

3. Narzullayev Fayzullo Murodullo o‘g‘li

4. Ochilova Oydinoy Raxmiddinovna

5. Toshpo‘latov Bekzod Shuhratovich

6. Yakubova Shaxnoza Abduraxmonovna

5A130101-Matematika (matematik analiz)

1. Xurramov Oybek Shermamatovich

2. Bozorov Mansurbek Saydulla o‘g‘li

3. Maxsumova Nigora Ko‘chkeldiyevna

4. Raximov Abror Maxmud o‘g‘li

5. Umarova Shahnoza Xolmurod qizi

5A140101-Biologiya (odam va hayvonlar fiziologiyasi)

1. Abriyeva Mohidil To‘lqin qizi

2. Bо‘riyeva Xurshida Parda qizi

3. Ziyadullayeva Yulduz Murodilla qizi

4. Norqobilova Zarina Boyqobil qizi

5. To‘rayev Yolqin Sherzod o‘g‘li

5A140202-Fizika (optika, magnitooptika va molekulyar optika)

1. Bahromova Anzura Akram qizi

2. Bobomurodova Gulhayo

3. Egamberdiyeva Ozoda

5A140503-Neft va gaz kimyosi va texnologiyasi

1. Qosimova Xurshida Islom qizi

2. Bozorova Lobar Sharipovna

3. Hamroyev Anvar Bozorivich

4. Sharopov Rovshan Tolib o‘g‘li

5A210201-Psixologiya (faoliyat turlari bo‘yicha)

1. Berdiyeva Gulmira Jurayevna

2. Nurmatov Azizbek Nuraliyevich

5A111801 Ta’lim tarbiya nazariyasi va metodikasi (maktabgacha ta’lim)

1. Сhoriyeva Mehribonu Baxtiyorovna

5A140101- Iixtiologiya va gidrbiologiya

1. Ishmo‘minov Bobur Botir o‘g‘li

2. Omonova Nafisa Raximovna

3. Zarifov Akmoliddin Imomudinovich